Головна » 2012 » Вересень » 3 » День знань
День знань
    Сьогодні в дошкільному закладі маленькі вихованці разом з батьками та вихователями відзначили День знань. Цей день особливо урочистий та сповнений хвилювання для діток і батьків, які вперше переступили поріг дошкільного закладу, адже вони відриваються від звичного для них середовища і вступають в життя організованого колективу, де все ще незвідане, цікаве і де вони будуть робити свої перші кроки у світ знань та самостійного життя.
     Цікаво підготовлена вихователем-методистом та музичними керівниками програма дала змогу поринути дітям в  святкову атмосферу наповнену барвами осінніх квітів та кольорових кульок, різноманітних конкурсів, завдань та ігор. Вихованці старших груп з радістю знайомились з дітьми, що вперше переступили поріг нашого закладу, розповідали вірші, співали пісень, приймали участь в різноманітних конкурсах та іграх, відгадували ребуси та загадки. До всіх присутніх завітали казкові герої - Літо та Осінь, Кіт у чоботях, Лінь та Дитячий садок!

З привітальним словом виступила завідувач дошкільного закладу Сухова М. М., яка побажала успіхів дітям, натхнення та наснаги вихователям у нелегкій повсякденній роботі та розуміння і підтримки - батькам!