Головна » 2012 » Січень » 26 » День здоров'я "Міцності нам дав мороз, а спритності - вітер"
16:36
День здоров'я "Міцності нам дав мороз, а спритності - вітер"

    Вже стало традицією кожного місяця у нашому садочку проводити День здоров'я. Ось і сьогодні, 26 січня, вихователь з фізичного виховання - Курчак Тетяна Володимирівна та інструктор з фізкультури - Лук'янова Аліна Іванівна підготували для дітей та дорослих цікаве і незабутнє дійство. Розпочалося все о 8.30 ранку урочистим відкриттям Дня здоров'я. Всі у спортивній формі, позитивно налаштовані, прийшли прийняти порцію здоров'я у спортивну залу на ранкову гімнастику. Сюрпризом для дітей був прихід Зайчика та Білочки, які підняли настрій та звеселили всіх присутніх. На цьому свято не закінчилося - Аліна Іванівна (інструктор з фізкультури), провела профілактично-оздоровче заняття з дітьми санаторної групи - "Котики - воркотики". Діти, перевтілившись у кошенят, оздоровлювались та набирались гарних емоцій. 

Тетяна Володимирівна та Аліна Іванівна продовжили свято з дітьми старших груп під час спортивної розваги "Пригоди Лісовичка". Запрошені та гості свята активно вболівали за команди "Сонечко" та "Колобок". Перемогли, звичайно позитивні емоції, здоров'я та сміх!

Фізкультурний захід продовжили дорослі - педагоги. Не дивлячись на мороз, всі активно вийшли на вулицю взявши з собою санчата, де спеціалісти з фізичного виховання підготували порцію снігових забав. З позитивним, гарним настроєм всі повернулись до своїх вихованців.

Незабутні враження від Дня здоров'я залишились як у дітей так і у дорослих.Переглядів: 597 | Додав: sport_admin