Головна » 2013 » Квітень » 20 » День здоров'я
День здоров'я
  18 квітня педагоги разом з вихованцями та батьками підготували і провели День здоров'я , мета якого: "Здоровий спосіб життя-запорука здоров'я нації".
За планом День розпочався з ранкової гімнастики "Клоунада" під музичний супровід з участю клоунів.
З цікавістю та завзяттям діти молодших груп розважалися у фізкультурній розвазі, яку провели казкові персонажі Чебурашка та крокодил Гена (вихователь та інструктор з фізкультури).
Вихованці середніх та старших груп змагалися у спортивних розвагах: "В'язочка українських народних ігор", "Завзято змагаємось, друзями залишаємось" та інших. Діти показали свою спритність, кмітливість, фізичну витривалість та бажання вести здоровий спосіб життя.
За круглим столом педагоги і батьки обговорили тему: " Cкладові здорового способу життя".