Головна » 2011 » Листопад » 9 » День української мови та писемності.
День української мови та писемності.
Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови,
 не може й сам викликати поваги до себе.

Олесь Гончар

В Україні сьогодні – День писемності та мови. Його відзначають традиційно 9 листопада – у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

Відзначали цей День і в нашому місті.

Педагоги нашого дошкільного закладу були запрошені в школу мистецтв № 1 на урочистий вечір,  приурочений Дню української писемності та мови «Дзвенить, бринить, співає мова солов’їна». Педагогами та вихованцями школи цікаво були представлені історія виникнення писемності та мови, роботи художників, твори письменників.

Концерт юних артистів сприяв піднесеному настрою та відчуттю гордості за свою співучу мелодійну мову.

Духовному становленню  сприяла зустріч з поетесою,  нашою землячкою, Світланою Анатолівною Кремінською. Її вірш «Мова» запав у душу і малим і дорослим.

Налагоджені відносини та ефективна співпраця наших закладів на протязі багатьох років надають змогу частіше зустрічатися, обмінюватися досвідом та ділитися творчими здобутками.

Ми щиро вдячні працівникам школи мистецтв за такий чудовий вечір.

(Фотографії в фотоальбомі.)