Головна » 2017 » Січень » 22 » День Соборності
День Соборності

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Соборність України – основа державності! В Україні щорічно, 22 січня, відзначають День Соборності. Не оминули увагою це свято і педагоги ДНЗ №15 (завідувач Л.Беспала). Вихователі кожної групи з метою виховання патріотизму та поваги до державної атрибутики, історії України провели з дітьми цікаві та змістовні заняття. У дитячих серцях ще більше проявилася любов до неньки-України, діти відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, вільної, суверенної, соборної держави. Дошкільнята показали, що всі вони – діти однієї великої України і бажають жити в згоді-злагоді. Адже соборна – значить єдина для всіх, велична Україна.