Головна » 2013 » Жовтень » 23 » День народження святкуємо разом
День народження святкуємо разом

22 жовтня 2013 року наш  дитячий садочок  «Джерельце» відзначав ювілей – 25 років.  І тому, на честь такого свята всі працівники, діти та батьки прийняли активну участь у підготовці та святкуванні Дня народження.  У святково прикрашеній залі не стихали музика, дитячий галас та сміх. Окрасою свята стали дзвінкі пісні дошкільнят  «Щастя  і добра», «Даруйте добро»,  веселі запальні таночки та сонячний настрій, що вигравав на  обличчях та костюмах малят. Родзинкою урочистості був ансамбль мажореток «Тамбуромілітарі» зі дитячої школи мистецтв. Наші  випускники також продемонстрували свої таланти та творчі здібності під час святкової концертної програми. Неповторністю закладу стали композиції в кожній групі присвячені ювілею садочка, які підготували малята разом зі своїми батьками.

З вітальними словами до працівників закладу звернулися Старченко Світлана Володимирівна – начальник управління освіти і науки, Калинюк Євгенія Миколаївна – головний спеціаліст управління освіти і науки, Шевеленко Таїсія Антонівна – методист дошкільної освіти, завідувачі дошкільними навчальними закладами №30, №9, №21, №8, представники міської  дитячої школи мистецтв, батьки вихованців.    Світлана Володимирівна вручила працівникам закладу Почесні  грамоти  з нагоди ювілею та пам’ятні подарунки. Народний депутат України Мельниченко В.В., депутат міської влади Юр’єв В.В.  та батьківська громада подарували садочку оргтехніку.
        По закінченню свята всіх дошкільнят частували іменинним пирогом та солодощами.