Головна » 2016 » Березень » 17 » День Народження Бантика
День Народження Бантика

16 березня 2016 року в ДНЗ відбулося метод’обєднання музичних керівників міста.  Були розглянуті різноманітні питання з теми «Екологія дитинства».

Музичний керівник Рудман Вікторія підготувала та провела розвагу «День Народження Бантика». Зірка, яка з’явилася на небі, коли народився головний герой – Бантик, спустилася зі своїми помічниками з неба, аби виконати його бажання – святкувати День Народження в колі друзів. І разом вони влаштували йому надзвичайно цікаву розвагу, в яку було включено традицію святкування Дня Народження за педагогічною системою Марії Монтессорі.

Атмосфера свята дозволяла дітям відчувати себе вільно, розслаблено, безпосередньо.  Цікаві герої  - Заздрість, Здивування та Радість  порадували дітей логоритмічною вправою під звуки природи за запальним анімаційним танком.  А наприкінці свята герої вивезли великий бутафорський торт (який діти під час розваги самі прикрашали цукерками та шматочками паперового торта) та заспівали на англійській мові «Happy Birthday to You»   для головного героя. За цей чудовий день Бантик пригостив малят чупа-чупсами. Діти були вражені та задоволені!