Головна » 2011 » Вересень » 9 » День фізичної культури і спорту
День фізичної культури і спорту

Одним із важливих компонентів всебічного гармонійного розвитку особистості є фізичне виховання. Збереження здоров’я дитини — найважливіша вимога до діяльності всіх інституцій і закладів, що займаються підростаючим поколінням. Особливо гострою ця вимога є до системи освіти, адже вона охоплює значний за часом відрізок людського життя, причому це період (від дошкільного віку до юності), коли людина найбільш вразлива.

Про важливість формування ціннісного ставлення дітей до власного здоров΄я відомо кожному, тому наша установа не залишилась осторонь такого важливого і чудового свята.

Традиційно на початку вересня в нашій країні проводиться Тиждень фізкультури і спорту. Цього року і у нашому дошкільному закладі, відповідно до наказу управління освіти і науки № 197 від 05.09 2011 р. «Про підготовку та проведення Дня фізичної культури і спорту» він проходив з 05 по 09 вересня.

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів з метою популяризації   фізичної культури та спорту.

Розпочалося свято з цікавої ранкової гімнастики «Веселинка у Маринки», де діти із захопленням виконували фізичні вправи з казковими героями Маринкою та Веселинкою. Під час комплексного заняття "Ми зі спортом справжні друзі”   діти старшої групи «Б» активно приймали участь у ігрових завданнях, адже заняття було не тільки фізкультурним, а й з екологічним спрямуванням. Діти групи вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М.Монтессорі «Б» грали в веселі та цікаві ігри під час заняття «Віночок народних рухливих ігор».

Вихователь з фізичного виховання Курчак Т.В. та вихователі групи вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М.Монтессорі «А» Цирканюк І.О., Іванова Т.Ф. провели спортивно розвагу краєзнавчого напряму «Як тебе не любити, Кам'янцю мій». А завершився тиждень фізкультури і спорту Днем здоров'я, що проходив у всіх групах «Веселімось разом з нами». Також не залишились осторонь і вихователі дошкільного закладу для них 08.09 була проведена змістовна консультація на тему «Освітньому процесу бути здоровязбережувальним».