Головна » 2020 » Вересень » 21 » День чарівної казки
День чарівної казки

«Щоб дійшло до серця - треба пропустити через душу»

Народна мудрість

Казка – це ключик, за допомогою якого можна відкрити дитячі душі, це джерело думки і слова. Без казки, без гри уява дитини не може жити. Саме казки допомагають малюку відкрити світ, відстояти свою позицію, вчать наших дітей умінню бачити, розуміти , відчувати серцем, що так важливо у формуванні морально-емоційних цінностей малого українця. Тому сьогодні педагоги ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) допомогли нашим вихованцям побувати у казці. Ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися із улюбленими героями, поповнили свої «життєві скриньки» нормами і правилами поведінки, важливими людськими цінностями і, звичайно, побачили, як, у котрий раз, добро перемагає зло. Скільки ж радості, скільки здивування і відкриттів подарували наші талановиті педагоги дітям через казку і засобами казки!