Головна » 2016 » Серпень » 10 » Дарує літо здоров’я дітям
Дарує літо здоров’я дітям

Добре здоров’я, відчуття повноти, невичерпності фізичних сил – найважливіше джерело життєрадісного сприйняття, оптимізму,
готовності переборювати будь-які труднощі.
В. Сухомлинський

Основа всебічного розвитку дитини – її повноцінний фізичний розвиток та добрий стан здоров’я. На зміцнення здоров’я малят, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття малюками рухового досвіду спрямований цілий комплекс загартувальних процедур та різноманітних форм роботи з фізичного виховання. Саме влітку природа надає багаті можливості для загартування, розвитку і загального зміцнення організму дошкільника.
Впродовж літнього оздоровчого періоду педагоги дошкільного навчального закладу максимально використовують природні ресурси для зміцнення фізичного, психічного й соціального здоров’я малечі. Щодня нові пригоди дарує малятам «стежина здоров'я», проводяться фізичні заняття босоніж, коригуючі вправи після денного сну, організовуються ходіння по піску, фізкультурні заняття на свіжому повітрі, повітряні, сонячні ванни, водні процедури тощо. Гуляючи біля квітника, доглядаючи за рослинами, заготовляючи їх для групової фітоаптеки, діти ознайомлюються з лікарськими властивостями рослин, варіантами їх застосування для зміцнення здоров’я. Налагоджена системна робота дає добрі результати: гарний настрій, рухова активність – показники благополуччя та здоров’я дітей.