Головна » 2017 » Листопад » 1 » Чистота – запорука здоров’я
Чистота – запорука здоров’я

«Чистота – запорука здоров’я»… Саме під таким гаслом пройшло комплексне фізкультурно-оздоровче заняття в дошкільному навчальному закладі № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала). До дітей санаторної групи прийшла дівчинка Бруднуля, яка своїм неохайним виглядом показала яким НЕ потрібно бути. Чарівниця Чистоти уміло переконала дітей у тому що власне здоров’я залежить від охайності і чистоти тіла, рук та обличчя, а належна гігієна – це не лише гарний зовнішній вигляд, і спосіб профілактики захворювань. Діти з задоволенням грали у дидактичні ігри, виконували під музику гігієнічну гімнастику, читали та обговорювали вірші та проблемні ситуації. Всі вихованці санаторної групи залишили спортивну залу задоволеними і сповненими позитивних вражень!!!