Головна » 2019 » Жовтень » 17 » «Чисте подвір’я – чисте повітря!»
«Чисте подвір’я – чисте повітря!»

«Діти на усій Землі, хоч вони іще малі, знають правила прості: треба жити в чистоті!».
Родина і дошкільний навчальний заклад взаємодіють задля повноцінного розвитку дитини-дошкільника. Щороку наш заклад проводить різноманітні заходи, які до вподоби як вихованцям, так і їх батькам. Під час таких заходів батьки можуть бути активною ланкою в роботі закладу, мають змогу включитись в цілісність діяльності дитсадка. Так, 17 жовтня 2019 року в ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) відбувся трудовий десант за участі батьків «Чисте подвір’я – чисте повітря!» як один з шляхів формування в дітей екологічної свідомості та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Діти разом з батьками долучилися до прибирання території садочка. Серед учасників заходу панував гарний настрій, адже дошкільнятам дуже подобається робити будь-яку справу з батьками.