Головна » 2011 » Листопад » 1 » Чаклунка осінь !
Чаклунка осінь !

Чаклунка осінь — ніби та царівна,

Красива, сонячна, чарівна.

Весела, радісна, багата...

Осінь - найяскравіша пора року, яка викликає захоплення, радість і сум одночасно. Для дітей вона, як чарівна казка - дарує щедрий урожай, пригощає нас стиглими яблуками, грушами, сливами, запашними хлібами. Дерева, немов приготувалися до казкового карнавалу, вкриті різнокольоровими листочками, які сяють на сонці і, відриваючись, кружляють в повітрі, вкриваючи землю  чарівним барвистим килимом.

Ось і в нашому садочку дітвора разом з батьками та вихователями на протязі тижня вшановували найщедрішу пору року - ОСІНЬ:  виготовляли різні аплікації з природнього матеріалу, малювали малюнки та ілюстрації з осінніми пейзажами, майстрували  різних казкових героїв з овочів та фруктів, створювали екібано з осінніх квітів. Протягом тижня милувала око Баба Яга, зроблена з деревних грибів та соломи,  казкові Філіни (шишки сосни та гілок), кукурудзяні дід та баба (качани кукурудзи),  їжачок (насіння соняшника), Чебурашка (каштани), олень ( жолуді) та багато інших. (фотографії в фотоальбомах груп) .

Діти старших груп розігрували вистави, переодягаючись у костюми казкових героїв, співали, розказували вірші, танцювали, грали в ігри, присвячені осінній тематиці. А глядачами на святі були батьки, бабусі, дідусі й  дітки молодших груп.