Головна » 2013 » Грудень » 18 » Cемінар-практикум «Інноваційні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»
11:15
Cемінар-практикум «Інноваційні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»
    17 грудня в дошкільному навчальному закладі пройшов семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ». Педагоги  розглядали питання про творчий підхід до реалізації завдань БКДО та програми «Українське дошкілля». Розкриваючи питання: «Здоров'язбережувальні технології в дошкільному закладі», ділилися досвідом, щодо використання різноманітних інноваційних методик. 
    Вихователем з фізкультури Курчак Т.В. та інструктором з фізвиховання Лукяновою А.І. представлена цікава мультимедійна презентація.
   Практичні психологи Валентьєва Ю.В. та Обух Л.В.  підготували  інформацію  «Психічне здоров'я дошкільника, як психолого-педагогічна проблема».
    Проведення семінару ще раз наголосило на необхідності та важливості створення умов, які будуть найбільш сприятливими для повноцінного розвитку особистості дитини, формування її психологічного та фізичного здоров'я.
Переглядів: 662 | Додав: dgerelce