Головна » 2017 » Лютий » 3 » Атестація педагогічних працівників
Атестація педагогічних працівників

Умовою зростання професійної майстерності, компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи  є атестація. У дошкільному навчальному закладі № 15 (завідувач Беспала Леся Валеріївна) склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід. В рамках підготовки до атестації пройшла презентація професійних надбань педагогів закладу. Вихователь групи вільного розвитку особистості за педагогічною системою М. Монтессорі Іванова Т.Ф. «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» представила матеріали родзинкою яких є  ознайомлення дітей з  космічним вихованням, яке об’єднує всі науки про Землю, Всесвіт.  Музичний керівник, Рудман  В.О., «спеціаліст» зосередила свою увагу  на матеріалах з  патріотичного   виховання.   Грицайко І.Й., вихователь старшої групи « спеціаліст вищої категорії»   презентувала матеріали  по впровадженню програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку». Практичний психолог, Обух Л.В., «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії»,  готуючись до атестації, з  метою налагодження співпраці між практичними психологами міста, педагогами, батьками вихованців створила блог «Записник психологині» на web-сервісі Blogger. Вчитель-логопед, Вільчанська Н.М., «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії» систематизувала власні напрацювання по корекції та розвитку  мовлення дошкільнят. Перевертана Т.І., вихователь ІІ молодшої групи «спеціаліст», створила  предметно-розвивальне  середовище  для всебічного розвитку дітей дошкільного віку.

Вивчення професійної діяльності педагогічних працівників дає змогу об’єктивно, повно та всебічно оцінювати якість їхньої  роботи.