Головна » 2019 » Грудень » 13 » Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці

13 грудня – свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності. За народним звичаєм у цей день молодь гуляє й веселиться.
В закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) виховують у дітей інтерес та повагу до народних традицій, дають їм змогу побачити звичаї з середини, безпосередньо взявши в них участь.
Віддаючи шану минулому, дошкільнята разом з педагогами сьогодні намагалися відродити все найкраще та найдорожче, що є в нашого народу – його історію, обряди, розваги, його пісню та мову. Вихователі знайомили дітей з традиціями святкувань Андріївських вечорниць, співали веселих пісень, грали в цікаві ігри, жартували та танцювали. Не обійшлось і без головних обрядів цього дня – кусання калити та ліплення вареників, якими пригощали усіх бажаючих.