Головна » 2018 » Червень » 19

Дитина є природним дослідником навколишнього світу, який відкривається їй через набутий досвід, особисті почуття і дії. Літній період є найсприятливішою порою для пошуково-дослідницької діяльності, що і сьогодні, 19 червня, довели юні науковці закладу дошкільної освіти № 15 (завідувач Л. Беспала).
У пошуковій лабораторії дошкільнята разом з вихователями провели дослід «Чарівні квіти», щоб переконатися, чи зміниться забарвлення квітів у кольоровій воді, а також проекспериментувати з водою, зробивши висновки про властивості води та зміну її забарвлення. 
Вдумли ... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: dgerelce | Дата: 19.06.2018

Для малюків-дошкільнят творчість – не стільки результат, скільки процес. А малювання на асфальті – це не лише веселе заняття під час прогулянки, а й образотворча діяльність, яка дає можливість доступними засобами виразити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу. Діти дуже люблять малювати на асфальті, на стіні, на папері, де розквітають дивовижними фарбами квіти, дерева, веселі тваринки, яскраве сонечко та блакитне небо. От і в закладі дошкільної освіти №15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) було проведено для малечі свято кольорової крейди «Веселкові барви літа&r ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: dgerelce | Дата: 19.06.2018