Головна » 2018 » Червень » 01

Вітаємо маленьких олімпійців команди «Джерельце» з ІІІ місцем та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а впевнено крокувати тільки вперед до нових перемог!
У рамках святкування Дня захисту дітей на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Барвистий віночок» проведено загальноміське спортивне свято Малі олімпійські ігри «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись». Олімпійці нашого дошкільного закладу № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) взяли активну участь в іграх. 
За результатами змагань у півфінал пройшла наша енергійна та весела команда ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: dgerelce | Дата: 01.06.2018

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Вже традиційним стало зустрічати малят цього дня на території закладу дошкільної освіти №15 (завідувач Л.Беспала) з веселими казковими героями, кульками, посмішками. Діти брали участь у музичних забавах, рухливих іграх, виконували цікаві завдання. Свято «Подорож до Країни Дитинства» пройшло весело та принесло задоволення усім учасникам. Та вкотре нагадало усім дорослим, що, без сумніву, діти потребують нашого піклування й любові щодня, а також про необхідність батьків і педагогів об’єднув ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: dgerelce | Дата: 01.06.2018