Головна » 2011 » Вересень » 1 » 1 вересня !!!
1 вересня !!!
   Сьогодні особливий день 1 вересня -День знань, день, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Це свято стало по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Воно насамперед для тих: хто вперше у житті переступає поріг навчального закладу, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками, хто щоденно віддає дітям свої знання та тепло сердець, допомагає долати перші маленькі труднощі, навчає і виховує в дусі любові до України , батьків та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Традиційно святкували його і наші вихованці. День пройшов у іграх, розвагах, танцях та піснях присвячених Дню знань.Судячи з посмішок дітей та батьків свято вдалося!