Головна » 2012 » Червень » 3 » 1 червня -Міжнародний День захисту дітей
1 червня -Міжнародний День захисту дітей

1 червня - Міжнародний День захисту дітей. В цей день  проводяться заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства на проблеми дітей, допомогти дітям, які залишені без батьківського тепла та домівки, захистити їх від насилля в суспільстві та родині, захищати їхні інтереси та права.

Традиційно і в нашому місті відмічають цей День. Святкове дійство було представлене концертно - розважальною програмою «Ми діти, твої, Україно!» у сквері "Водойма".

Дошкільними закладами були оформленні панно «Щасливі діти України»!
 Вихованці нашого закладу разом з педагогами та батьками теж прийняли активну участь у конкурсах та іграх.
Отримали нагороду за участь у конкурсі "Сузір'я талантів" - грамоту за І місце та цінний подарунок.
Святкування продовжили у  зоні відпочинку Мікрорайону «Жовтневий», де виступили з такими номерами:

- «Не давайте суму жити» - сл. і муз. Наталі Май - дует у складі Добринчука Назара та Солоненко Каті.
    -  «Ой, лопнув обруч» - українська народна мелодія- оркестр «Веселі музики».
    -  «Здраствуй, хлопчику маленький»-художнє читання: М Познанська - читає Бачинська Ліза.
    -  «Кроки» -слова А . Житкевича, музика музичного керівника ДНЗ №15 Урсуляка О.