ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Профспілкова організація ДНЗ №15 дбає про культурний відпочинок та дозвілля колективу. Щороку працівники закладу відвідують мальовничі куточки нашої Батьківщини: Софіївський парк у м. Умань, м. Почаїв, Карпатські гори, Сонячну долину Чернівецької області, с. Сурженці Кам’янець-Подільського району, с. Бакоту.

  Активно працює комісія з розвитку культури та спорту. Вже стало традицією організовувати вечори відпочинку до 8 Березня, Нового року, Дня Дошкілля, Дня Незалежності, вітання ювілярів, «Відпочинок вихідного дня» - похід у боулінг, кінотеатр, зустрічі з бійцями, які побували у зоні АТО. Це сприяє згуртованості, піднесенню емоційного стану, фізичному зміцненню працюючих, зменшенню захворюваності, зростанню продуктивності праці, поліпшенню морального, емоційного мікроклімату в колективі.

  Працівники дошкільного закладу беруть активну участь у конкурсі-огляді з художньої самодіяльності серед закладів освіти міста. Так у 2016 р. за підсумками конкурсу колектив «Джерельце» отримав третє місце.

  Також ми беремо участь у шахово-шашковому турнірі серед працівників закладів освіти міста. У 2016 р. команда нашого закладу отримала ІІІ місце у командних змаганнях, а старша медсестра Вербіцька Віра Олегівна посіла ІІ місце в індивідуальному турнірі.

  Працівники нашого дошкільного закладу беруть активну участь у конкурсах, організованих УОіН: «Найкращий кухар ДНЗ», «Найкраща медсестра ДНЗ». Так у 2016 р. старша медсестра Вербіцька Віра Олегівна отримала гран-прі у конкурсі «Найкраща медсестра ДНЗ».

  Комісія з охорони здоров’я піклується щодо збереження здоров’я працівників. Спрямовує свою роботу на проведення профілактики захворювань у членів профспілки. Так проводяться «Дні здоров'я», спортивні ігри та вправи.

   Комісія соціально-економічного та правового захисту (КСЗ) здійснює захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів своїх членів з метою реалізації завдань профспілки та її статутних цілей. Комісія виконує свої повноваження на основі єдності цілей, колективності, демократії, гласності, дотримання принципів соціальної справедливості та законності, захисту інтересів працівників ДНЗ.

  КСЗ здійснює облік та опіку соціально-незахищених категорій працівників; представляє права та захищає інтереси членів профспілки при вирішенні спорів (конфліктів); допомагає членам профспілки в отриманні необхідної безкоштовної юридичної допомоги та наданні матеріальної допомоги; здійснює контроль з питань, пов'язаних з навчальним процесом в ДНЗ,за дотриманням вимог навантаження та інше.

  Неодноразово робота КСЗ була спрямована на збір коштів, продуктів харчування та теплих речей для учасників АТО, які перебувають на передових позиціях в зоні військових дій, а також на лікування дітей та освітян міста.

  Надалі плануємо продовжувати свою роботу на засадах соціального партнерства та у рамках соціального діалогу, охорони життя та здоровя працівників ДНЗ.

  Профспілкова організація завжди допоможе у скрутну годину – підтримкою, порадою, матеріальною допомогою!