ОДА ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Нелегкий шлях психолога, тернистий,

Є на шляху чимало перешкод.

А до дитячих душ, часом закритих, але чистих,

Доводиться шукати свій душевний код.

Тоді цікаві оченята

Стають, як вогники іскристі.

А для психолога це є найкраще свято,

І світ тоді — яскравий і барвистий!

Буває так, що з-за дрібниці

Трагедію дитина розіграє.

Таку страшну, що й не присниться.

Чого в житті лишень в нас не буває?

Для того маємо метку ми зброю,

Вона страхи поможе подолати

Словами, звісно, і без бою,

Як робить то звичайна мати.

Якщо надумав хтось, що він найкращий,

Сильніший всіх, на тлі його усі — відтінки.

В руках психолога дитина не пропаща.

Досліджуємо ми тоді самооцінку.

Не зазнаватись, не займатись самоїдством

Навчить психолог кожного, хто схоче

І поважать навколо все живе єство

Без зайвих слів, по-доброму, охоче.

Нагадаємо ми правило, що зветься «Золоте»,

А в ньому просто все й про те,

Що до людей так ставитися треба,

Як ти хотів, щоб ставились до тебе.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми хочемо співпрацювати з Вами, разом розгадувати загадки складного, суперечливо­го, але завжди творчого процесу виховання особистості. Ми прагнемо, щоб Ви були не тільки пасивними читачами, котрі сприй­мають готові рецепти на всі випадки життя, а й стали активними, творчими однодумцями, союзниками у пошуку різноманітних шляхів розвитку дитини.

Практичний психолог — це фахівець, який допомагає вирішувати насамперед ваші запити.

Психолог надає такі послуги:

• індивідуальні консультації;
  • експрес-діагностика;
  • комплексна діагностика;
  • проведення тестових бесід;
  • проведення корекційних занять із три­вожними, агресивними, гіперактивними про­явами у дітей;
  • психологічна допомога щодо подолання невпевненості, сором'язливості і страхів;
  • участь у батьківських зборах, анкетуван­ня батьків (на запит);
  • проведення тренінгових курсів серед батьків;
  • проведення занять із використанням елементів різних видів психотерапії, зокрема піскотерапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої, музикотерапії, сміхотерапії тощо.

Коли потрібно звертатися до психолога?

• Якщо проблема не розв'язується трива­лий час.
  • Якщо Ви знаєте, як розв'язати проблему, але Вам усе-таки потрібна допомога.
  • Якщо Вас щось тривожить у дитячій по­ведінці, але Ви не можете зрозуміти причину.
  • Якщо Вам здається, що малюк відстає в розвитку від своїх однолітків. Краще зрозумі­ти, що відбувається насправді, і не травмувати дитину порівнянням з іншими дітьми.
  • Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це про­ектується на дитину. Зважте ситуацію і дійте!

Етапи співпраці з психологом

• Читайте цікаві та необхідні для Вас ре­комендації практичного психолога в інформаційних куточках «ПсихологіЯ» в кожній віковій групі.
  • Відвідайте кабінет психолога, який зна­ходиться на першому поверсі лівого крила будівлі.
  • Графік роботи:

Дні тижня

Інтервали робочого часу

Години консультування

Батьки

Понеділок

9 00 - 11 00

9 00 - 17 00

13 30 - 14 30

14 30 - 15 30

• Читайте цікаві та необхідні для Вас ре­комендації практичного психолога на сторінках цього сайту «Сторінка психолога» і блога "Записник психологині"

• Запитання, які Вас турбують, але в силу різних причин Ви не можете їх озвучити, подай­те у письмовій формі в конверт «Запитуйте — відповідаємо». Відповідь може бути адресною.

• Шановні батьки, до Ваших послуг — «Скринька довіри», в якій Ви зможете письмово озвучити Ваші побажання щодо навчально-виховного процесу та якості послуг, що надаються працівниками дошкільного навчального за­кладу.