ОДА ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Нелегкий шлях психолога, тернистий,

є на шляху чимало перешкод.

А до дитячих душ, часом закритих, але чистих,

доводиться шукати свій душевний код.

Тоді цікаві оченята

стають, як вогники іскристі,

а для психолога це є найкраще свято,

і світ тоді — яскравий і барвистий!

Буває так, що з-за дрібниці

трагедію дитина розіграє

таку страшну, що й не присниться,

чого в житті лишень в нас не буває?

Для того маємо метку ми зброю,

вона страхи поможе подолати

словами, звісно, і без бою,

як робить то звичайна мати.

Якщо надумав хтось, що він найкращий,

сильніший всіх, на тлі його усі — відтінки,

в руках психолога дитина не пропаща.

Досліджуємо ми тоді самооцінку.

Не зазнаватись, не займатись самоїдством

навчить психолог кожного, хто схоче,

і поважать навколо все живе єство

без зайвих слів, по-доброму, охоче.

Нагадаємо ми правило, що зветься «золоте»,

а в ньому просто все й про те,

що до людей так ставитися треба,

як ти хотів, щоб ставились до тебе!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми хочемо співпрацювати з Вами, разом розгадувати загадки складного, суперечливо­го, але завжди творчого процесу виховання особистості. Ми прагнемо, щоб Ви були не тільки пасивними читачами, котрі сприй­мають готові рецепти на всі випадки життя, а й стали активними, творчими однодумцями, союзниками у пошуку різноманітних шляхів розвитку дитини.

Практичний психолог — це фахівець, який допомагає вирішувати насамперед ваші запити.

Психолог надає такі послуги:

• індивідуальні консультації;
  • експрес-діагностика;
  • комплексна діагностика;
  • проведення тестових бесід;
  • проведення корекційних занять із три­вожними, агресивними, гіперактивними про­явами у дітей;
  • психологічна допомога щодо подолання невпевненості, сором'язливості і страхів;
  • участь у батьківських зборах, анкетуван­ня батьків (на запит);
  • проведення тренінгових курсів серед батьків;
  • проведення занять із використанням елементів різних видів психотерапії, зокрема піскотерапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої, музикотерапії, сміхотерапії тощо.

Коли потрібно звертатися до психолога?

• Якщо проблема не розв'язується трива­лий час.
  • Якщо Ви знаєте, як розв'язати проблему, але Вам усе-таки потрібна допомога.
  • Якщо Вас щось тривожить у дитячій по­ведінці, але Ви не можете зрозуміти причину.
  • Якщо Вам здається, що малюк відстає в розвитку від своїх однолітків. Краще зрозумі­ти, що відбувається насправді, і не травмувати дитину порівнянням з іншими дітьми.
  • Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це про­ектується на дитину. Зважте ситуацію і дійте!

Етапи співпраці з психологом

• Читайте цікаві та необхідні для Вас ре­комендації практичного психолога в інформаційних куточках «ПсихологіЯ» в кожній віковій групі.
  • Відвідайте кабінет психолога, який зна­ходиться на першому поверсі лівого крила будівлі.
  • Графік роботи:

Дні тижня

Години консультування

Батьки

13 30 - 14 30

14 30 - 15 30

• Читайте цікаві та необхідні для Вас ре­комендації практичного психолога на сторінках цього сайту «Сторінка психолога» і блога "Записник психологині"

• Запитання, які Вас турбують, але в силу різних причин Ви не можете їх озвучити, подай­те у письмовій формі в конверт «Запитуйте — відповідаємо». Відповідь може бути адресною.

• Шановні батьки, до Ваших послуг — «Скринька довіри», в якій Ви зможете письмово озвучити Ваші побажання щодо освітнього процесу та якості послуг, що надаються працівниками дошкільного навчального за­кладу.