Новорічні пригоди
29 грудня вихованці нашої групи разом з педагогами та батьками святкували Новорічне свято, свято яке з нетерпінням очікували, щоб отримати подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Діти одягнені в костюми казкових героїв з любимих мультиків та казок (Снігуроньки, ведмежат, зайчиків, Крокодила, Долматинця, черепашки Ніндзя, ковбоя, Наполеона, Кота у чоботях, принцеси, мишки і головного героя свята -Дракона),співали пісні, водили святковий хоровод, загадували загадки, розігрували сценки. До дітей на свято завітала Баба-Яга, яка, щоб не наступив Новий Рік викрала годинникову стрілку, тому, що вона ще не навчилась танцювати.  Щоб розшукати Бабу Ягу запросили Зиму,Гнома та Сніговика, ролі яких  чудово виконали батьки. Діти грали в ігри: "Втримайся на крижині", "Дзеркальне відображення" та займалися пошуком стрілки. Танцюристи хореографічного гуртка вчили танцювати Бабу Ягу, щоб отримати стрілку і повернути її годиннику.  А тим часом на свято прийшли Дід Мороз та Снігуронька, вони допомогли дітям повернути стрілку на місце, послухали , як малята розказують вірші, заспівали разом пісню "Бубонці", водили хоровод навколо казкової ялинки. Дівчатка  з Снігуронькою станцювали танок "Сніжинок". Отримавши подарунки від Діда Мороза діти та педагоги сфотографувалися на пам'ять. Гарно та весело пройшов Новорічний ранок.

Шановні батьки !
Запрошуємо Вас на Новорічне свято , яке відбудеться 29.12.2011 о 10.00!

19 листопада -День Святого Миколая! З нетерпінням чекали цього свята вихованці нашої групи: готували костюми, розучували пісні та вірші! Протягом року намагалися бути чемними та слухняними, адже в цей день Миколай приходить з подарунками до слухняних діток та з різочкою до непослухів! На свято завітав  отець Олександр з храму Георгія Побідоносця, який благословив дорослих і дітей та розповів  історію про Миколу Чудотворця- покровителя бідних та знедолених, а особливо дітей. Разом подивилися фільм «Святитель Миколай Чудотворець». Свято пройшло під спів пісень, читання віршів. Дівчатка, переодягнені в костюми ангелочків, станцювали танок. А по закінченні  свята отець Олександр похвалив діток за те, що вони були слухняними та  гарно підготувалися до свята, освятив свяченою водою  та вручив діткам подарунки від Святого Миколая. Сповнені радістю та щастям  та отримавши подарунки діти ще довго ділилися своїми емоціями.

25 листопада
на знак вшанування пам'яті  жертв Голодомору для вихованців нашої групи проведена бесіда-розповідь про історію виникнення голоду на Україні в 1932-1933 роках; про те, що від голодної смерті загинули  невинні люди, а особливо діти. Розповіли дітям, що 26 листопада разом із батьками потрібно запалити свічку пам'яті і поставити на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Вогник від свічки - є символом скорботи та пам'яті українського народу про мільйони загублених життів українців. Діти з цікавістю і співчуттям перейнялися розповіддю про трагічну історію маленьких співвітчизників, які щоб вижити ходили в ліс збирати гриби, яйця птахів, жолуді, ягоди. Цей день  залишиться в пам'яті дітей,
як день в який потрібно запалити свічку скорботи про  пам'ять мільйонів наших
співвітчизників, які загинули від голодоморів початку ХХ століття.

15 листопада вихованці нашої групи та групи "Б" вільного розвитку на основі педагогічної системи М.Монтессорі , музкерівником Вітковською Світланою Олексіївною і вихователями, підготували драматизацію казки " Гарбузова родина". Маленькі артисти, переодягнувшись в костюми різних овочів, з професійною майстерністю представили казкових героїв. Казку розпочали господарі -українці: Володя, Вова, Андрійко і Антон, які заспівали пісеньку "Веселий город": арія Картоплі прозвучала у виконанні Ані, арія Сеньйора - Помідора - Ігоря, а про користь капусти, яку і квасять, і солять, і в борщ кладуть заспівала Ліза. А наша Софійка, одягнута Редисочкою, виконала пісеньку про редиску:
" Я хрумка, хрумка Редиска,
Тільки, щоб мене знайти,
Нахилитись треба низько,
А тоді уже зірви...".
Також розказували віршики Цибулька, Горох з горошинками, активно виконували свої ролі вихованці групи "Б"- Ваня та Віола.
 " Я зеленая Петрушка,
Всім красуням я подружка,
Люблю співи й танцювати,
Нумо танці починати!" - заспівала Інночка і запросила всіх до танцю,.
 Всі герої казки разом з господарями - українцями затанцювали гарний веселий танок " Свято вражаю"!
А поважний кавун - мовчун Іллюшка виконав соло - загадку :
 " Я щойно, діти із баштану,
Прийняв там сонячную ванну,
Смачний до кісточок мовчун,
Як зовуть мене?..."
-"Кавун" - відповіли хором діти.
І по завершенню драматизації пролунала пісня
" Весела овочева сім'я" у виконанні  гарбузової родини .
Як виконавці, так і присутні отримали масу позитивних емоцій від представленої драматизації.
А на згадку про виставу залишилися позитивний настрій та світлини з казковими героями.

Щиро вдячні за підготовлену драматизацію батькам, які допомогли в виготовленні чудових костюмів, атрибутів до казки.
(фотографії в альбомі групи)

27.10. 11 року
разом з групою "Б" відбулося свято Осені на якому були присутні батьки та вихованці інших груп. Діти переодягнені в казкові костюми овочів співали, танцювали , грали на музичних інструментах. Свято пройшло весело та цікаво, що було видно з дитячих посмішок. (фотографії в альбомі групи)

Шановні батьки !

27.10.11 року о 09.40. запрошуємо Вас на свято Осені!