Звернення до батьків

Управління Державної інспекції техногенної безпеки України у Хмельницькій області, обласне управління освіти та науки облдержадміністрації стурбовані станом, що склався з пожежами та загибеллю людей на них.

Найстрашніше те, що на пожежах гинуть діти. За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Не допускайте дитячих пустощів з вогнем !

Зберігайте сірники та легкозаймисті матеріали в недоступних для дітей місцях.

Не дозволяйте дітям:

розпалювати багаття, газові плити, вмикати електричні і нагрівальні прилади;

не забувайте, виходячи з дому, перевірити, чи не  залишені вами сірники в доступних для дітей місцях.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Спеціаліст ОП і БЖД                                                             Кравченко М.В.