27.04.2020 по 30.04.2020 Тема тижня: «У бабусі на подвір’ї»

22.04.2020-24.04.2020 Тема тижня: «У бабусі на подвір’ї»

08.04.2020

Яєчка від курочки рябої

06.04-10.04.2020

Тема тижня. «Півник з родиною»

31.03-03.04.2020

Тема тижня: «Який Я?»

30.03.2020

Шановні батьки! Дитина щодня пізнає світ: їй цікаво усе, що оточує її. Але сьогодні ми поговоримо саме про дитину, а точніше про будову тіла людини. Запропонуйте дитині захопливу подорож до країни «Людина», де вона дізнається багато цікавого та дивного, несподіваного і незвичайного про себе та своїх друзів.

Тема дня: «Ось який я»

Мета: розвивати мовлення, уяву, увагу, пам’ять; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я; ознайомити дітей із зовнішньою будовою тіла людини, з можливостями її організму: я вмію бігати, стрибати, співати, дивитися, слухати, їсти, дихати, думати, допомагати іншим людям.

І ще, важливо тіло своє чути. Пропоную до вашого перегляду мультфільм «Як почути своє тіло», у якому в дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі, розглядається про тіло людини.

Корисні підказки. Як почути своє тіло.

На підсумок візьміть олівець будь-якого зручного для дитини кольору та з'єднайте лініями частину тіла та її назву.
Повірте, ваша дитина буде задоволеною. Адже найцінніше для неї - це час, проведений з вами. Вона цього ніколи не забуде і тривога від того що вона сама відразу зникне у неї.

12.03.2020

Пам’ятка для батьків: «Як вести себе під час карантину»

1. Ранок хай розпочинається як зазвичай у робочі дні. Організуйте ранкові процедури, сніданок, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.

2. Плануйте день разом з дітьми. Розподіляйте час так, щоб робота та відпочинок були у співвідношенні 40 хв занять/20 хв відпочинку. Обов’язково слідкуйте, щоб діти не залишалися надовго без активного відпочинку.

3. Учіть дітей плануванню: на аркуші паперу записуйте обов’зкові справи, які треба виконати, а також зробіть спеціальну систему заохочення (ми вводимо у практику смайлики) для того щоб малята пишалися своїми справами.

4. Провітрюйте кімнату, більше рухайтеся з дітьми (робіть гімнастичні вправи, дихальну гімнастику тощо).

5. Пам’ятайте, що вихователі завжди готові до спілкування. Якщо виникнуть якісь питання – звертайтесь. Завжди Вам раді.

6. Звертайте увагу на додаткові завдання для виконання вдома, як на навчальний інструмент для самостійності, а не покарання.

16.03.2020

Дидактична гра "Збери намисто"

Хід гри:

1. Дітям пропонується картка зі схемою готового намиста. Завдання – відшукати та викласти його складові.
  2. Діти отримують фонове зображення – нитки та виконують графічний диктант, перевіряють за допомогою картки.

19.03.2020

Вправа "ВІТАННЯ"

Мета: розвивати координацію рухів, мовлення;створити емоційний настрій.

23.03.2020

Пальчикові ігри для малят

Мовні ігри для дошкільнят

25/03/2020