28.04.2020

Щоб ваші зубки не хворіли

Пропоную цікаву презентацію по даній темі. Проходьте за посиланням ⇒Хай ваші зубки будуть здоровими


21-27.04.2020

/jpg/dnav/instruktor_z_fizkulturi_z_21.04.2020_po_27.04.2020.zip


23.04.2020

Класичні ігри-змагання

Шановні батьки вашій увазі пропонуємо кілька класичних змагань для дітей. Посилання за стрілочкою⇒ІГри-змагання


21.04.2020

Ігри з м'ячем

Сьогодні вашій увазі пропоную пограти з дітьми у м'яч. Проходьте за посиланням⇒Ігри з м'ячем

 


17.04.2020

Релаксація для дітей

Існує безліч методів, які діти можуть використовувати, щоби знизити рівень напруги й розслабитись. Проходьте за посиланням, і навчіться в ігровій формі релаксувати разом і з дітками ⇒ Презентація "Релаксація для дітей"


16.04.2020

Святкова руханка

 


15.04.2020

Ігри з повітряними кульками

Діти завжди раді повітряним кулькам. Підніміть це захоплення на наступний рівень, додавши кілька «правил», і вони будуть радісно рухатися, розвиваючи свої рухові навички та спалюючи якусь частину своєї безкінечної енергії. Проходьте за посиланням ⇒Ігри з повітряними кульками


14.04.2020

Ігри з клейкою стрічкою

Що робити, якщо застрягли з дітьми вдома? Тож пропонуємо активні ігри та заняття у приміщенні, завдяки яким ваші діти будуть рухатися та рухатися, навіть у найпохмуріші дні. Проходьте за посиланням ⇒Ігри з клейкою стрічкою


13.04.2020

Спортивні ігри вдома

​​​​​​Ще один спосіб залучення дітей до активності – адаптація спортивних ігор, у які зазвичай граємо на свіжому повітрі, до кімнатних умов. Спробуйте скористатися цими варіантами.

Проходьте за посиланням ⇒Спортивні ігри вдома


09.04.2020

Як правильно організувати заняття фізичними вправами дома з дітьми?

Для вас батьки консультація. Проходьте за посиланням ⇒Консультація


08.04.2020

Чому мені не можна до бабусі?

У період карантину наші діти дуже часто запитують "Чому їм не можна до бабусі чи дідуся?" . Вашій увазі пропоную переглянути казку. Яка допоможе вашим дітям хоч трохи прояснити, що відбувається навкруги.


07.04.2020

Мисливці на скарби

Квест-гра – чудова ідея, щоб розважити гостей. Весело буде як дітям, так і дорослим. Як все організувати?

Проходьте за посиланням, проводьте час весело ⇒ Ігри мисливців


06.04.2020

Відгадай вид спорту

Шановні батьки, сьогодні я пропоную вам невеличку презентацію, за допомогою якої ви цікаво можете провести час з вашими дітьми. Читайте разом і відгадуйте!

Переходьте за посиланням⇒Спортивні загадки із Lego цеглинками


03.04.2020

Психогімнастика для душі

Психогімнастика включає спеціальні заняття (етюди, вправи, ігри), спрямовані на розвиток і корекцію різних аспектів психіки дитини, її пізнавальну, емоційну, особистісну сфери. 

Сьогодні я пропоную вам, у сімейному колі, разом із дітьми виконати вправи з психогімнастики. Оберіть для себе будь-яку вправу за посиланням ⇒Для душі


02.04.2020

Ігри-лабіринти

Несприятлива умови не дозволяють дітям грати на вулиці? Вони рвуться на свіже повітря, а ви не знаєте, як їх зупинити, розважте малюків запропонованими захоплюючими та цікавими іграми, призначеними для закритих приміщень.

Сьогодні - це ігри-лабіринти. Проходьте за посиланням ⇒Ігри-лабіринти


01.04.2020

День сміху! "Сміхотерапія" з дітьми

 Сміх — це своєрідна дихальна гімнастика. 

Сміх — лікувальний засіб, яким людину нагородила сама природа. І ці ліки не мають побічних дій.

Сьогодні пропоную вам познайомитися з сміхотерапією, як напрямом фізкультурно-оздоровчої роботи. Проходьте за посиланням і отримуйте матеріал у свою батьківську скарбничку⇒Сміхотерапія


31.03.2020

Граємо в українські народні ігри

Сучасний український педагог, поступово опановуючи розмай народ­них ігор, відкриє для себе новий світ. Шановні батьки, вашій увазі пропонуємо вам цікаву підбірку українських народних ігор, активно залучайте дітей до гри! Проходьте за посиланням ⇒Українські народні ігри

 

 

 

 


30.03.2020

Як правильно обрати спортивну секцію для дитини

Важливість занять спортом важко переоцінити. Спорт дисциплінує, тренує витривалість та сприяє правильному фізичному та психічному розвитку. Спорт вчить дитину ставити цілі та досягати їх, бути впевненим у собі та вірити у власні сили.

Шановні батьки до вашої уваги рекомендації, за допомогою яких ви, надіюсь, віднайдете відповіді на питання "Як правильно обрати спортивну секцію для дитини". Проходьте за посиланням ⇒Консультація


27.03.2020

Весела фізкультура

Заняття фізкультурою не повинні перетворюватися на примусові. Якщо у дитини є інтерес до фізичних навантажень, доповніть цей процес цікавим сюжетом. Якщо ж вашого малюка важко розворушити, вам доведеться його чимось захопити. Розвивайте не тільки тіло, але і фантазію!

Шановні батьки, переходьте за посиланням і ваш активний відпочинок стане набагато цікавішим ⇒Весела гімнастика


26.03.2020

Що таке імунітет?

Як пояснити дітям що таке імунітет?

В першу чергу, імунітет - це система. 

У цьому мультфільмі показано дітям в дотепній та ігровій формі, що ж таке імунітет. Приємного перегляду!


25.03.2020

Здорова спина у дітей. Вправи для бездоганної постави

Правильна постава — це запорука здоров’я. Хочете знати, як сформувати бездоганну поставу своєї дитини?

Шановні батьки, переходьте за посиланням, в якому ви знайдете корисні рекомендації та відповіді щодо формування правильної постави у ваших дітей ⇒ Щоб спина була здоровою


24.03.2020

Які риси характеру розвиває фізкультура і спорт?

Спорт і фізкультура навчає дітей  діяти швидко, рішуче, енергійно, а іноді викладатись на 100%. Завдяки фізичному вихованню і спорту у дітей вже змалку розвиваються організаторські здібності, формуються позитивні риси характеру: доброзичливість, взаєморозуміння, активність, самостійність, упевненість в собі, інтуїція, витримка, зосередженість.

Шановні батьки, пропоную вам інформаційний бюлетень з завданнями для ваших дітей. Проходьте за посиланням ⇒ Риси характеру, які розвиває спорт і фізкультура


23.03.2020

Рухливі ігри вдома

Не маєте змоги  вийти на вулицю, і ви гадаєте, чим розважити дітей у домашніх умовах? Пропонуємо добірку цікавих ігор для дітей різного віку, які допоможуть зробити дозвілля яскравішим.

Шановні батьки, проходьте по ссилочці і активно залучайте ваших дітей до гри! ⇒ Рухливі ігри вдома


 

20.03.2020

Батькам на замітку

19.03.2020

Ранковий підйом, або як розпочати день з посмішкою!

Часто ранок перед походом в дитячий садок перетворюється в один суцільний кошмар. Причому це стрес не лише для батьків, але й для дитини. Їй важко прокидатися рано вранці, в результаті батьки проявляють обурення, а дитина – сльози і капризи. Шановні батьки, до вашої уваги весела руханка, яка швидко підніме ваших діток із ліжечка! Гарного та бадьорого Вам ранку!


18.03.2020

 Що таке імунна гімнастика?

Імунна система влаштована складно, але стратегія її дій проста: розпізнати ворога, мобілізувати сили та знищити його. І поки в організмі дотримується баланс, задуманий природою, ми захищені від багатьох неприємностей.

Клікайте по ссилці ⇒  Комплекс вправ для зміцнення імунітету

Чи потрібен дитині спорт?

Усі батьки мріють, щоб їхня дитина ста­ла сильною, упевненою в своїх силах лю­диною, стійкою до невдач, самостійною, незалежною, наполегливою у досягненні цілей, здоровою фізично і психічно.

За статистикою, чим активніше дитина займається фізичними вправами у 5-8 ро­ків, тим менше ризик хвороб серця у май­бутньому, проблем з хребтом, зайвою вагою, порушенням кровообігу (вегето-судинна дистонія). Є й психологічні плюси: спорт навчає перемагати і програвати, планувати час, дотримуватися дисципліни.

І тут постає нова проблема — проблема вибору.

Спорт чи фізкультура?

Насамперед батьки мають визначитись: чи хочуть вони зробити з дитини спортсмена, чи просто здорову, фізично розвинену люди­ну. Це і є різниця між професійним спортом і фізкультурою, тобто спортом заради здо­ров'я. Як кажуть у народі, «фізкультура лікує, а спорт руйнує». Спортом займаються заради результату, а фізкультурою — щоб бути здоровим.

Попри плюси, там не бракує й мінусів. Насамперед це травми, без яких не обходить­ся жодна спортивна кар'єра, і надмірні на­вантаження, що спри­чиняють проблеми зі здоров'ям у майбут­ньому. Спортивні єди­ноборства (бокс, кара­те тощо) — це удари по голові, струси мозку; боротьба (дзюдо, віль­на боротьба) — виви­хи суглобів; футбол — травми ніг, важка атлетика — надмірне навантаження хребта і суглобів, слабке серце; легка атлетика — навантаження на суглоби ніг; художня гімнастика і хокей — лідери з травматизму. Проте ці проблеми виникають тоді, коли спорт заради здоров'я перетворюється у спорт заради результату. Тож батьки мають контролювати ситуацію і зробити вибір.

Натомість плавання, східна гімнастика (ушу, цигун) і танці — ідеальні види спор­ту для гармонійного розвитку всього орга­нізму.

Якщо ж ви хочете, щоб малюк просто гармонійно фізично розвивався — відведіть його у спортивну секцію, фітнес-клуб, басейн. Проте в обох випад­ках треба все одно вибрати — вид спорту. Однак перед цим вибором слід визначитися з 2 чинниками: вік, з якого починати спор­тивні заняття, стан здоров'я дитини та її бажання займатися.

З якого віку можна займатися спортом?

Головне завдання батьків — не нашко­дити здоров'ю дити­ни у прагненні його покращити, адже над­мірні навантаження негативно вливають на фізичний і психологічний розвиток малюка

з 3-х років можна хо­дити на плавання (з батьками, з 7 — без), танці, ди­тячий фітнес, ушу;

4-5 років — теніс, єди­ноборства, хокей, фігурне катання, лижі;

з 6 років — акробатика, футбол, художня гімнастика;

з 7 років — велоспорт, аеробіка, синхронне плавання;

з 8 років — волейбол, баскетбол, гольф;

з 9 років — біатлон, сноуборд, регбі;

з 10 років — легка атлетика, фехтування, кінний спорт

з 12-13 років — бокс.

Для дітей з ослабленим здоров'ям підій­де плавання з полегшеним режимом трену­вань, проте якщо вона має захворювання дихальних шляхів, слід порадитися з лікарем, і взагалі якщо має будь-які проблеми зі здоров'ям — обов'язково порадьтеся з лі­карем щодо того, які навантаження їй не зашкодять. Танці — єдиний вид занять, де нема явних протипоказань.

Спорт взагалі протипоказаний, якщо ди­тина має проблеми з серцем, порушення судинної системи, хронічні захво­рювання органів дихання і травлення.


16.03.2020

Мультфільм, який вбереже ваше здоров'я. Будьте усі здорові!


07.04.2020

Займаємося вдома


27.03.2020

Зорова гімнастика


25/03/2020

Консультація для батьків на тему: «10 причин забрати у дитини планшет і смартфон»


24/03/2020

Ранкова гімнастика зі скалкою, спрямована на зміцнення м'язів спини.


23.03.2020

Хіп-хоп-зарядка-розрядка


20.03.2020

Веселі валеохвилинки


16-18 .03. 2020

Завдання для домашнього виконання

«Правильна постава - запорука здоров’я»

Завдання для домашнього виконня