Головна » 2012 » Лютий » 15 » Подяка вихователям групи Мотессорі "А"
Подяка вихователям групи Мотессорі "А"
В житті є речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Мамина Любов, Дитячий Садочок. Навіть через багато-багато років діти пам’ятатимуть і перші віршики і казки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні літери написані власноруч під вашим дбайливим поглядом, і уроки Монтессорі, і смачну кухню, і чисте подвір’я.
І тому кожен з батьків до самої глибини душі вдячний вам за вашу невтомну працю. Добрі уважні чуйні педагоги влаштовують чудесні заняття та свята – діти чекають їх з нетерпінням і ми теж!
Виражаємо глибоку вдячність за вагомий внесок у підготовку й виховання наших дітей чудовим вихователям! За їхнє сумлінне відношення до дітей, терпіння, турботу, за професіоналізм і повну віддачу.
Тетяна Федорівна і Ілона Олексіївна з високою відповідальністю служать найблагороднішій справі і гідні самої щирої вдячності за терпіння, мудрість і вірність вибраній професії. Вихователі по-материнськи ставляться до наших дітей, за що ми дуже вдячні. Ми повністю довіряємо нашим вихователям, адже залишаючи наших діточок практично на весь день, батькам дуже важливо знати, що їхні діти в надійних руках. І ми спокійні за життя і безпеку наших діточок. Адже поруч з ними справжня команда з трьох професіоналів. Ми дуже вдячні їм і говоримо: «Спасибі! Нам дуже з вами пощастило!». Велике спасибі всім: завідуючій, методисту, медичній сестрі, музичним керівникам, працівникам кухні, двірникам. Низький уклін вихователям і няням.
Ми, батьки, дуже вдячні помічникові вихователів Світлані Василівні. Вона їхня «права рука». Завжди спокійна і розважлива, акуратна і турботлива, готова вислухати і допомогти. Завдяки їй у нас у групі ідеальна чистота і порядок, комфорт і затишок. Діти ситі і охайні.
Ми щиро вдячні вам за вашу мужність, терпіння, за працю, за те, що ви у нас є. Наснаги вам, міцних нервів, слухняних дітей, здоров’ячка, вдячних батьків та Божої ласки!

Переглядів: 10475 | Додав: Okcana
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.